(dup) Szkolenie Live’y

Zaprojektuj webinar, który
sprzeda wszystko!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”22″ font_style=”300″ font_color=”%23ffffff” font_spacing=”2″ font_shadow=”none” bottom_padding=”25″ width=”650″ line_height=”25″]Odkryj co powiedzieć podczas webinaru, aby sprzedać produkt, oprogramowanie lub usługę, oraz przy okazji zbudować autorytet i spieniężyć bazę adresową[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Oto co osiągniesz po przejściu Mini-MasterClassy.

Podczas tego kursu odkryjesz jak wybrać idealną publiczność, odpowiedni temat i zaprojektować prezentację, która sprzeda dowolny produkt. Od ponad 5 lat projektuję prezentacje dla klientów i dla wielu webinary są głównym źródłem pozyskiwania klientów.

  • dostaniesz gotowy schemat, który użyłem u klienta prywatnego, aby wygenerować ponad 2.5 mln złotych w 12 miesięcy.
  • pokażę Ci jak ocenić, czy temat na webinar będzie cieszył się zainteresowaniem grupy docelowej (zanim jeszcze go zaczniesz projektować).
  • ocenimy kim są najlepsi klienci na rynku, przez co będziesz wiedział jak ich zmotywować do zakupu i jak przedstawić ofertę.
  • zobaczysz co konkretnie powiedzieć w 10 ostatnich minutach webinaru, aby sprzedawać dowolny produkt bez posiadania oferty.
  • nauczysz się tworzyć prezentacje po których publiczność wręcz będzie żądała oferty. Dzięki czemu błyskawicznie zbudujesz status eksperta rynkowego i wzmocnisz osobisty brand.

…Po przejściu kursu, będziesz miał jasny plan działania. Będziesz wiedział wszystko, co musisz wiedzieć, aby zamienić swoich słuchaczy w dobrze płacących klientów. Mój najlepszy klient generuje sprzedaż na poziomie 2 500 000 złotych rocznie robiąc tylko 1 webinar w miesiącu.

To nie jest zwykły kurs …to gotowa procedura.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left” bottom_padding=”30″]

Dlaczego warto zainteresować się Mini-MasterClass’ą?

Najczęściej początkujący przedsiębiorcy nie osiągają wyników, ponieważ brakuje im konkretnych struktur i planów działania.

Ta mini-masterclassa powstała, aby moi przyszli klienci, czy współpracownicy potrafili bez angażowania mojego czasu stworzyć świetną prezentację. Firma się rozwija, a tym samym mamy napływ nowych klientów i musimy wszystko standaryzować. Wykorzystując nasze szablony otrzymujesz konkretny plan działania. Wiesz co masz powiedzieć, jak przedstawić, aby klienci od Ciebie kupili (bez nachalnej sprzedaży).

Webinary są metodą sprzedażową numer 1 w internecie. Nie znam innej metody, która tak łatwo i szybko potrafi rozwinąć nawet raczkujący biznes.

Większość początkujących przedsiębiorców osiąga niesamowite efekty podczas prowadzenia webinarów.

Wiem jak trudno jest rozwijać raczkującą firmę. Masz tyle na głowie i nie masz jasnej wizji jak osiągnąć skalę i zadowalającą sprzedaż. Dlatego webinary są idealne. Pomogą Ci zbudować dużą i responsywną listę adresową, wyrobić osobisty brand, zbudować rzesze fanów i generować sprzedaż.

A te strategie możesz wdrożyć w ciągu kilku godzin!

Przygotowanie lejków sprzedażowych, sklepów, czy ofert wymaga dni, tygodni, a nawet miesięcy. Mój pierwszy biznes projektowałem przez 3 miesiące (pracując od rana do nocy). W tamtych czasach nikt nie myślał o prowadzeniu webinarów. Dziś możesz rozpocząć live na Facebooku, czy nadawać przez Youtube’a. Nie potrzebujesz nawet sklepu internetowego, czy autorespondera, aby zdobyć pierwszych klientów. Dlatego dziś dużo łatwiej osiągnąć sukces w internecie, niż 10 lat temu.

Jeśli wypróbujesz mojego gotowe schematy i procedury będziesz w stanie jeszcze dziś zarobić pierwsze pieniądze. I nie martw się …nie musisz być świetnym mówcą, ani nie musisz mieć dobrej kamery, czy mikrofonu. Na większości moich webinarów zobaczysz jedynie…prezentację power point.[/text_block]

— SPACER —

Dołącz do mini-masterclassy już za 97 zł.

ZAMÓW

— SPACER —

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”21″ left_padding=”300″ width=”700″]Co byś powiedział, gdybyś mógł jednocześnie zarabiać pieniądze, zbudować markę i osiągnąć styl życia o jakim zawsze marzyłeś?

Dzięki webinarom to możliwe! Jeśli potrafisz zainspirować ludzi podczas prezentacji, wciągnąć ich i zaangażować, będziesz miał masę wiernych fanów, oraz zadowolonych klientów.

Nawet jeśli ktoś od Ciebie nie kupi poleci Twój produkt znajomym

I w ten sposób zbudujesz rozpoznawalną markę osobistą.[/text_block]

— SPACER —

— SPACER —

Dołącz do mini-masterclassy już za 97 zł.

ZAMÓW

— SPACER —

— SPACER —

Oto 4 główne zagadnienia, które
znajdziesz w środku:

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]ZAGADNIENIE 1

Najpierw określimy kto z dużym prawdopodobieństwiem jest naszym klientem, a następnie wybierzemy temat który będzie wabikiem. Co zwiększy nam zapisywalność na webinar.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]ZAGADNIENIE 2

Zobaczysz jak zaprojektować wysokiej jakości stronę rejestracyjną na webinar. Ta strona w głównej mierze decyduje ile ludzi przyjdzie na webinar.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]ZAGADNIENIE 3

Omówimy sobie wszystkie “triki” webinarowe. Otrzymasz gotową strukturę, która przyśpieszy projektowanie webinaru i zwiększy Twoją sprzedaż przy przedstawianiu oferty.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”undefined” align=”left”]ZAGADNIENIE 4

Największa sprzedaż następuje po webinarze. Otrzymasz 2 przykłady skutecznych emaili, które możesz natychmiast wysłać uczestnikom webinaru.[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

— SPACER —

Dołącz do mini-masterclassy już za 97 zł.

ZAMÓW

— SPACER —